Cennik na Sezon Ślubny 2022

 Oferta ślubna na 2023 rok znajduje się na stronie delfinakardas.pl 
W razie gdyby strona nie działała - a niestety w home.pl to się zdarza - skrócony cennik jest w wyróżnionych relacjach i przypiętym poście na instagramie (@delfinakardas)


Cennik ważny od 1.12.2021 do 31.12.2022


TERMINY

 Zapisy dla osób rezerwujących pełną obsługę ślubu (pakiet) otwieram 15 listopada 2022.


Zapisy dla pojedynczych Panien Młodych otwieram 15 lutego 2022 na kwiecień, maj, czerwiec (15 marca na lipiec, 15 kwietnia na sierpień itd.).  A na pojedyncze makijaże okolicznościowe dla gości – miesiąc przed terminem wesela (można też wstępnie zapisać się 2-3 miesiące przed ale dopiero na miesiąc przed będę to potwierdzała, do tego czasu pierwszeństwo będą miały pakiety ślubne).

MAKIJAŻE W  PRACOWNI

Pracownia na Bóstwo znajduje się przy ul. Świętego Rocha 19j/3 

 •  Makijaż ślubny 300PLN/90minut
 • Makijaż próbny 300 PLN/120-180 minut
 • Pakiet dwóch prób 550 PLN (dwa osobne spotkania, każde ok.120 minut, można podzielić na np. pannę młodą i mamę/świadkową)
 • Makijaż ślubny bez próby 400 PLN/90-120 minut
 • Makijaż okolicznościowy (wieczorowy, do sesji narzeczeńskiej itp.)  220 PLN/70-80 minut
 • Szybki makijaż do pracy - 150 PLN/30-40 minut (bez kępek)
 • korekta/zmatowienie Pana Młodego (świadka, taty itp.) - 30 PLN/10 minut (przy pakietach i makijażach ślubnych gratis)
 • kamuflowanie tatuażu: cena ustalana indywidualnie. Gdy kamuflaż jest dodatkiem do makijażu ślubnego to: mały tatuaż to ok. +20pln do ceny usługi, duży to już 50 do 100pln

PAKIETY ŚLUBNE


Wykonywane w miejscu przygotowań do ślubu (jedna lokalizacja, bez przenoszenia się po rozłożeniu sprzętu).

 Każdy pakiet to 4 makijaże (np. Panna Młoda + Świadkowa + obie mamy). Makijaż próbny nie wlicza się do pakietów. 

  W przypadku każdego pakietu dojazdowego do rezerwacji terminu wymagam wpłaty zadatku, szczegółowe informacje dotyczące zadatków można znaleźć poniżej.

 *Dla klientek wykupujących dowolny pakiet, makijaż do sesji narzeczeńskiej lub poślubnej wykonuję w cenie 180 PLN*


Nie zapisuję pakietów wymagających wnoszenia sprzętu na wysokie piętra bez windy (np. w miejskich kamienicach czy 4-piętrowych blokach) – o ile nie zostanie zapewniona mi pomoc z wniesieniem sprzętu (kufrów, krzesła, lampy). Niestety w tym roku nie mogę dźwigać aż tyle na raz.

 

PAKIET W SALONIE

 • pakiet makijaży ślubnych wykonywany u nas w Pracowni na Bóstwo. Zapisy ruszają razem z innymi pakietami.
 • Opcja 1: pakiet dla 3 osób, cena: 850 PLN, czas: 4h
 • Opcja 2: pakiet dla 4 osób, cena: 1050 PLN, czas 5,5h

PAKIET POZNAŃ

 • dojazd na terenie Poznania, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta max 2 mężczyzn)  
 • Cena: 1200 PLN [Każdy dodatkowy makijaż: 220 PLN, przy liczbie makijaży większej niż 5-6 możliwość wykonania usługi uzależniona od dostępności asystentki lub drugiej wizażystki]

 

PAKIET POZNAŃ PLUS (obejmuje max ok. 15km od pracowni, np.: Luboń, Czapury, Wiórek, Tulce, Baranowo, Przeźmierowo, Skórzewo, Swarzędz, Wierzenica)

 • dojazd do wymienionych miejscowości, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta 2 mężczyzn)  
 • Cena: 1350 PLN [Każdy dodatkowy makijaż - 220 PLN]

 

PAKIET Z DOJAZDEM DO 70KM  (np. Wąsowo,  Bagatelka, Ceglarnia, Separowo, Weranda Sławica, Dakowy Mokre itp.)

 • dojazd, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta 3 mężczyzn) 
 • Cena: 1550 PLN. [Każdy dodatkowy makijaż - 220 PLN]

 

PAKIET Z DOJAZDEM 70-150km  (np. Leszno, Chobienice, Łagów)

 • dojazd, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta 3 mężczyzn)
 • Cena: 1900 PLN [Każdy dodatkowy makijaż - 220 PLN]  

 

PAKIET Z DOJAZDEM 150-300km  - wymaga indywidualnych ustaleń, nie jest możliwy w przypadku gdy już mam duży pakiet dojazdowy dzień po lub dzień przed

 •   dojazd, obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta 3 mężczyzn)
 •  Cena: 2500 PLN(można również zarezerwować pakiet za 3200 PLN z 4 makijażami w dniu ślubu i 3 na poprawiny)

 

 OPCJA DODATKOWA: PAKIETY POPRAWINOWE:

 

 • przy poprawinach w niedzielę w Poznaniu można u mnie zarezerwować pakiet poprawinowy, jego cena to 850pln, obejmuje makijaże maksymalnie 3 osób z dojazdem na terenie Poznania. Pakiety takie rezerwuję najwcześniej miesiąc przed terminem ślubu.
 • Pakiet poprawinowy można dokupić też na sobotnich weselach z dojazdem poza Poznań - wtedy zostaję na miejscu do niedzieli, konieczne jest zapewnienie mi noclegu (osobnego pokoju) w dniu wesela, pakiet kosztuje 800 PLN i obejmuje maksymalnie 3 makijaże. Pakiety takie rezerwuję najwcześniej miesiąc przed terminem ślubu.
 • Przy pakietach poprawinowych gdzie mam już zapewniony nocleg można zamówić dodatkową usługę polegającą na wykonywaniu odświeżenia makijażu Panny Młodej (lub/oraz innych  gości) w trakcie wesela. Cena takiej usługi zależy od zadeklarowanej liczby gości do poprawek i od godzin na które te poprawki ustalimy.


ZADATKI


 • Przy rezerwowaniu pełnej obsługi ślubu z dojazdem poza Poznań obowiązuje wpłata zadatku 500 PLN,  na wpłatę czekam 3 dni robocze od zadeklarowania przez klientkę  wstępnej rezerwacji, po tym czasie zwalniam termin. Proszę o wysłanie mi potwierdzenia przelewu po jego wykonaniu – to znacznie usprawni cały proces.
 • Przy rezerwowaniu pakietu z dojazdem na terenie Poznania obowiązuje wpłata zadatku 300 PLN,  na wpłatę czekam 3 dni robocze od zadeklarowania przez klientkę  wstępnej rezerwacji, po tym czasie zwalniam termin.
 • Przy rezerwowaniu terminu na makijaż ślubny bez próby obowiązuje wpłata zadatku 100 PLN
 • Po wpłaceniu zadatku można wycofać się z rezerwacji w ciągu 14 dni bez żadnych konsekwencji. W pozostałych sytuacjach obowiązują regulacje zawarte w kodeksie cywilnym.
 • Numer konta: 15 1020 4027 0000 1102 1081 7551, w tytule proszę przede wszystkim o wpisywanie swojego imienia i nazwiska oraz koniecznie daty ślubu. Można również wykonać przelew za pomocą opcji "przelew na telefon" dostępnej we wszystkich aplikacjach banków na smartfony. Mój numer to 508057069. 
Pozostałe przydatne informacje

 

 • Zapisy przyjmuję wyłącznie w formie pisemnej - można kontaktować się ze mną mailowo albo przez fanpejdż. Oczywiście odbieram też telefony od klientek, ale wszystkie ustalenia muszą zostać potwierdzone w wiadomości, do której będę mogła wrócić.
 • Jeśli pisałyśmy ze sobą na Instagramie wspomnijcie o tym w wiadomości z rezerwacją – podając jednocześnie nick po jakim mogę Was wyszukać. Dalszą rozmowę będziemy prowadzić pod wiadomością rezerwacyjną.
 • W przypadku chęci zapisania się na makijaż ślubny/rezerwacji terminu na pełną obsługę ślubu poproszę o podesłanie następujących informacji:imię i nazwisko,

telefon kontaktowy

data, godzina i miejsce ślubu,

miejsce przygotowań (adres domu lub nazwa/adres sali ślubnej/hotelu)

liczba osób do umalowania

nazwisko/nazwa firmy wybranego fotografa (informacja potrzebna mi tylko na wypadek jeśli będzie publikował zdjęcia Panny Młodej, chętnie je wtedy udostępniam)

nazwy pozostałych podwykonawców jeśli są znani, w celu tym samym w jakim proszę o namiar na fotografa ;)

 Po podesłaniu powyższych danych proszę czekać na informację ode mnie o tym czy termin jest wolny czy już zajęty.


 • Wszystkim Paniom wysyłam potwierdzenia że zostały zapisane albo informację, że nie uda mi się ich przyjąć. Jeśli nie dostała Pani odpowiedzi - śmiało proszę się przypomnieć. Ogólnie jeśli nie odpisuję w ciągu 48 godzin proszę się przypominać do skutku, dostaję dużo wiadomości, wystarczy moment żeby Wasz mail się "zakopał" :(. 
 • Na makijaże proszę przyjeżdżać punktualnie, mam dla Pań wyznaczone ramy na wykonywany makijaż i każde spóźnienie skraca wykonywanie makijażu (W przypadku dużego spóźnienia makijaż nie będzie wykonany szybciej - tylko nie będzie wykonany w całości).
 • Panny młode dostają ode mnie w dniu ślubu mini kosmetyczkę z odsypką pudru sypkiego, słoiczek z odciętą porcją pomadki, aplikatory do pomadki, gąbkę do pudru, bibułki matujące. Ze swojej strony doradzam jednak zainwestowanie w pomadkę do poprawek i puder w kamieniu - są dużo łatwiejsze i szybsze w użyciu niż próbki :). Doradzam w tym jakie kosmetyki do poprawek można dokupić i naprawdę biorę pod uwagę Wasz budżet na to (zrozumiem że wolicie wydać na coś 10pln niż 300 jeśli nie planujecie używać tego więcej niż raz)
 • Makijaż próbny trwa ok. 2,5 - 3 godziny, zwykle jednak 3. Próby wykonuję bez dojazdu, w mojej pracowni. Na próbę przychodzimy bez osób towarzyszących. Na makijaż próbny umawiamy się najwcześniej 3 miesiące przed, a  najpóźniej na 3 tygodnie przed dniem ślubu, żeby można było jeszcze wdrożyć zmiany w pielęgnacji skóry jeśli będzie taka potrzeba. Podczas makijażu próbnego po rozmowie na temat podesłanych inspiracji decydujemy się na jeden makijaż, w którym można wprowadzać zmiany (intensywniejsze cienie, zmiana matu na połysk, dodanie eyelinera, zmiana koloru pomadki, mocniejsze konturowanie itp.). W celu wykonania większej liczby makijaży proszę o decydowanie się na pakiet prób. 
 • Moje zdanie co do makijażu próbnego pozostaje niezmienne od lat - czyli o tyle polecam zrobienie makijażu próbnego (czy to u mnie czy w przypadku zdecydowania się na usługi kogoś innego), że w trakcie próby jest czas na kombinowanie i delikatne zmiany w makijażu, tego czasu nie ma już w dniu ślubu. Gdy próbę wykonamy rano to po noszeniu makijażu cały dzień można ocenić jego trwałość i to czy czujemy się w nim swobodnie i ładnie. Większość pań, które przychodzą do mnie na makijaż próbny jest od razu we fryzurze próbnej i w bluzce w kolorze sukni ślubnej - mają okazję sobie ocenić czy wszystko gra stylistycznie i czy jednak nie chcą zmienić koncepcji makijażu/fryzury/kolorów przewodnich. Ostateczną decyzję zawsze zostawiam pannie młodej, ale moim zdaniem warto poświęcić tych parę godzin na próbę i nie stresować się w dniu ślubu że coś może nam nie zagrać. Jeśli klientka decyduje się na makijaż ślubny bez próby wtedy zakładam, że makijaż potrwa dłużej, tym samym będzie droższy, nie będzie też możliwości wprowadzania dużych zmian ani nie będę przedłużać makijażu kosztem czasu innych klientek.
 • Przed makijażem próbnym proszę o podesłanie inspiracji makijażowych (ułatwią mi one wyczucie gustu panny młodej) oraz jeśli to możliwe - zdjęć sukni, kolorów przewodnich, dodatków, kwiatów, planowanej fryzury.
 • Kępki rzęs kleję wszystkim klientkom, chyba że ktoś bardzo nie chce/nie lubi efektu z kępkami, wtedy możemy z tego zrezygnować. Każdy makijaż jest utrwalany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Delfina Kardaś-Kotlicka , Blogger