Cennik

TERMINY


Zapisy dla osób rezerwujących pełną obsługę ślubu (pakiet) otwieram 2 listopada 2020.
Panny Młode, które zapiszą się w listopadzie na sezon 2021 otrzymają 50pln zniżki na makijaż próbny. Zniżka łączy się z karnetami upominkowymi, które rozdaję na targach.

Zapisy dla pojedynczych Panien Młodych i na makijaże okolicznościowe otwieram 15 stycznia 2021.   MAKIJAŻE W  PRACOWNI

Pracownia znajduje się przy ul. Katowickiej 89b (wejście obok Pierogarni). Dzielę salon z Kasią z Zaczarowanych Warkoczy :). 

 • Makijaż ślubny 230 PLN/90minut
 • Makijaż próbny 230 PLN/120-180 minut
 • Pakiet dwóch prób 420 PLN (dwa osobne spotkania, każde ok.120 minut, można podzielić na np. pannę młodą i mamę/świadkową)
 • Makijaż ślubny bez próby - 300 PLN/90-120 minut
 • Makijaż okolicznościowy (wieczorowy, do sesji narzeczeńskiej itp.)  180 PLN/60-75 minut
 • Szybki makijaż do pracy - 120 PLN/30-40 minut (bez kępek)
 • korekta/zmatowienie Pana Młodego (świadka, taty itp.) - 30 PLN/10 minut (przy pakietach i makijażach ślubnych gratis)


     
  Dla klientek, które wykupiły pakiety w poprzednich latach, cena makijażu okolicznościowego to 150pln, szybkiego makijażu do pracy 100pln.


PAKIETY DOJAZDOWE 

Wykonywane w miejscu przygotowań do ślubu (jedna lokalizacja, bez przenoszenia się).

Każdy pakiet to 4 makijaże (np. Panna Młoda + Świadkowa + obie mamy). Makijaż próbny nie wlicza się do pakietów. 

W dniu ślubu Panna Młoda ma wyłączność na moje usługi w godzinach przygotowań ślubnych (zwykle od 7-8:00 do 14-16:00). Przykładowa rozpiska przygotowań pojawi się na końcu cennika.
  
W przypadku każdego pakietu dojazdowego do rezerwacji terminu wymagam wpłaty zadatku, szczegółowe informacje dotyczące zadatków można znaleźć poniżej.


 *Dla klientek wykupujących dowolny pakiet, makijaż do sesji narzeczeńskiej lub poślubnej wykonuję w cenie 150 PLN*


PAKIET POZNAŃ


 • dojazd na terenie Poznania, wyłączność, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta dwóch mężczyzn)  
 • Cena: 1000 PLN [Każdy dodatkowy makijaż - 150 PLN]


PAKIET POZNAŃ PLUS (obejmuje: Luboń, Czapury, Wiórek, Tulce, Baranowo, Przeźmierowo, Skórzewo, Swarzędz) • dojazd do wymienionych miejscowości, wyłączność, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta dwóch mężczyzn)  
 • Cena: 1100 PLN [Każdy dodatkowy makijaż - 150 PLN]


PAKIET Z DOJAZDEM DO 70KM  (np.Wąsowo,  Bagatelka, Ceglarnia, Separowo, Dakowy Mokre itp.)


 • dojazd, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta 3 mężczyzn) 
 • Cena: 1350 PLN. [Każdy dodatkowy makijaż - 150 PLN]


PAKIET Z DOJAZDEM 70-150km  (np. Leszno, Chobienice, Łagów) •  dojazd, pełna obsługa ślubu (do 4 makijaży + korekta 3 mężczyzn) 
 • Cena: 1550 PLN [Każdy dodatkowy makijaż - 150 PLN]


PAKIET Z DOJAZDEM 150-300km  - tylko w soboty 


 •  dojazd, obsługa ślubu (do 5 makijaży + korekta 3 mężczyzn)
 •  Cena: 2250 PLN(można również zarezerwować pakiet za 2900 PLN z makijażami w dniu ślubu i na poprawiny)

 

PAKIET Z DOJAZDEM 300-500km • zasady jak wyżej
 • Cena:  2800 PLN (można również zarezerwować pakiet za 3500 PLN z makijażami w dniu ślubu i na poprawiny)


 PAKIETY POPRAWINOWE:

 • przy poprawinach w niedzielę w Poznaniu można u mnie zarezerwować pakiet poprawinowy, w którym makijaże kosztują 150 PLN, dojeżdżam na terenie Poznania do minimum 3 osób i koszt dojazdu to 50 PLN. 
 • Pakiet poprawinowy można dokupić też na sobotnich weselach z dojazdem poza Poznań - wtedy konieczne jest zapewnienie mi noclegu (osobnego pokoju) w dniu wesela, pakiet kosztuje 500 PLN i obejmuje maksymalnie 3 makijaże. 
 • Przy pakietach poprawinowych gdzie mam zapewniony nocleg można zamówić dodatkową usługę polegającą na wykonywaniu odświeżeń makijażu Panny Młodej w trakcie wesela. 

Liczba osób w opisie pakietów podawana jest łącznie z panną młodą. Makijaż próbny nie wlicza się do pakietu (pakiety dotyczą tylko usług w dniu ślubu).  Zadatki

 • Przy rezerwowaniu pełnej obsługi ślubu z dojazdem poza Poznań obowiązuje wpłata zadatku 500 PLN,  na wpłatę czekam 3 dni robocze od zadeklarowania przez klientkę  wstępnej rezerwacji, po tym czasie zwalniam termin.
 • Przy rezerwowaniu pakietu z dojazdem na terenie Poznania obowiązuje wpłata zadatku 300 PLN,  na wpłatę czekam 3 dni robocze od zadeklarowania przez klientkę  wstępnej rezerwacji, po tym czasie zwalniam termin.
 • Po wpłaceniu zadatku można wycofać się z rezerwacji w ciągu 14 dni bez żadnych konsekwencji. W pozostałych sytuacjach obowiązują regulacje zawarte w kodeksie cywilnym.
 • Numer konta: 15 1020 4027 0000 1102 1081 7551, w tytule proszę przede wszystkim o wpisywanie swojego imienia i nazwiska oraz daty ślubuMożna również wykonać przelew za pomocą opcji "przelew na telefon" dostępnej we wszystkich aplikacjach banków na smartfony. Mój numer to 508057069. 


Pozostałe przydatne informacje • Zapisy przyjmuję wyłącznie w formie pisemnej - można kontaktować się ze mną mailowo albo przez fanpejdż. Oczywiście odbieram też telefony od klientek, ale wszystkie ustalenia muszą zostać potwierdzone w wiadomości, do której będę mogła wrócić.
 • W przypadku chęci zapisania się na makijaż ślubny/rezerwacji terminu na pełną obsługę ślubu poproszę o podesłanie następujących informacji:


imię i nazwisko,
telefon kontaktowy
data, godzina i miejsce ślubu,
miejsce przygotowań,
liczba osób
nazwisko/nazwa firmy wybranego fotografa (informacja potrzebna mi tylko na wypadek jeśli będzie publikował zdjęcia Panny Młodej, chętnie je wtedy udostępniam)
nazwy pozostałych podwykonawców jeśli są znani, w celu tym samym w jakim proszę o namiar na fotografa ;)

Po podesłaniu powyższych danych proszę czekać na informację ode mnie o tym czy termin jest wolny czy już zajęty.


 • Wszystkim Paniom wysyłam potwierdzenia że zostały zapisane albo informację, że nie uda mi się ich przyjąć. Jeśli nie dostała Pani odpowiedzi - śmiało proszę się przypomnieć. Ogólnie jeśli nie odpisuję w ciągu 48 godzin proszę się przypominać do skutku, dostaję dużo wiadomości, wystarczy moment żeby Wasz mail się "zakopał" :(. 
 • Na makijaże proszę przyjeżdżać punktualnie, mam dla Pań wyznaczone ramy na wykonywany makijaż i każde spóźnienie skraca wykonywanie makijażu (W przypadku dużego spóźnienia makijaż nie będzie wykonany szybciej - tylko nie będzie wykonany w całości).
 • Panny młode dostają ode mnie w dniu ślubu mini kosmetyczkę z odsypką pudru sypkiego, słoiczek z odciętą porcją pomadki, aplikatory do pomadki, gąbkę do pudru, bibułki matujące. Ze swojej strony doradzam jednak zainwestowanie w pomadkę do poprawek i puder w kamieniu - są dużo łatwiejsze i szybsze w użyciu niż próbki :). 
 • Makijaż próbny trwa ok. 2,5 - 3 godziny, zwykle jednak 3. Próby wykonuję bez dojazdu, w mojej pracowni. Na próbę przychodzimy pojedynczo. Na makijaż próbny umawiamy się najpóźniej na 4 tygodnie przed dniem ślubu, żeby można było jeszcze wdrożyć zmiany w pielęgnacji skóry jeśli będzie taka potrzeba. Podczas makijażu próbnego po rozmowie na temat podesłanych inspiracji decydujemy się na jeden makijaż, w którym można wprowadzać zmiany (intensywniejsze cienie, zmiana matu na połysk, dodanie eyelinera, zmiana koloru pomadki, mocniejsze konturowanie itp.). W celu wykonania większej liczby makijaży proszę o decydowanie się na pakiet prób. 
 • Moje zdanie co do makijażu próbnego pozostaje niezmienne - czyli o tyle polecam zrobienie makijażu próbnego (czy to u mnie czy w przypadku zdecydowania się na usługi kogoś innego), że w trakcie próby jest czas na kombinowanie i delikatne zmiany w makijażu, tego czasu nie ma już w dniu ślubu. Gdy próbę wykonamy rano to po noszeniu makijażu cały dzień można ocenić jego trwałość i to czy czujemy się w nim swobodnie i ładnie. Ja po makijażu próbnym dodatkowo robię parę zdjęć, które można wysłać rodzicom/koleżankom jeśli chce się poznać opinię kogoś, kto nie mieszka w okolicy. Większość pań, które przychodzą do mnie na makijaż próbny jest od razu we fryzurze próbnej i w bluzce w kolorze sukni ślubnej - mają okazję sobie ocenić czy wszystko gra stylistycznie i czy jednak nie chcą zmienić koncepcji makijażu/fryzury/kolorów przewodnich. Ostateczną decyzję zawsze zostawiam pannie młodej, ale moim zdaniem warto poświęcić tych parę godzin na próbę i nie stresować się w dniu ślubu że coś może nam nie zagrać. Jeśli klientka decyduje się na makijaż ślubny bez próby wtedy zakładam, że makijaż potrwa dłużej, tym samym będzie droższy, nie będzie też możliwości wprowadzania dużych zmian.
 • Przed makijażem próbnym proszę o podesłanie inspiracji makijażowych (ułatwią mi one wyczucie gustu panny młodej) oraz jeśli to możliwe - zdjęć sukni, kolorów przewodnich, dodatków, kwiatów.
 • Kępki rzęs kleję wszystkim klientkom, chyba że ktoś bardzo nie chce/nie lubi efektu z kępkami, wtedy możemy z tego zrezygnować. Każdy makijaż jest utrwalany.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Copyright © Delfina Kardaś-Kotlicka , Blogger