czwartek, 26 października 2017

Zapisy na sezon 2018


Ten wpis będzie dość długi, ale dostaję tyle pytań, że chciałabym mieć wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu. Skrócony cennik i zasady pojawią się we wpisie na moim fanpejdżu 

Garść informacji dotycząca zapisów na rok 2018  - głównie cen i zasad współpracy.
 • Zapisy na sezon ślubny 2018 (dla panien młodych i pełnej obsługi ślubu) zaczynam 1 listopada 2017. Pojedynczych gości proszę o zapisy miesiąc przed uroczystością. 
 • W trakcie pierwszego miesiąca zapisów (listopad 2017) pierwszeństwo w rezerwacji terminu mają Panie rezerwujące pełną obsługę ślubu (czyli makijaże dla 4 osób w Poznaniu lub 5 osób poza Poznaniem). 
 • Zapisy przyjmuję wyłącznie w formie pisemnej - można kontaktować się ze mną mailowo albo przez fanpejdż. Oczywiście odbieram też telefony od klientek, ale wszystkie ustalenia muszą zostać potwierdzone w wiadomości, do której będę mogła wrócić.
 • Wszystkim Paniom wysyłam potwierdzenia że zostały zapisane albo informację, że nie uda mi się ich przyjąć. Jeśli nie dostała Pani odpowiedzi - proszę się przypomnieć. 


CENNIK ŚLUBNY

 • Makijaż ślubny po wcześniejszej próbie - 170 pln - czas wykonania 90 minut, w cenie jest korekta Pana Młodego jeśli będzie na nią chętny
 • Makijaż ślubny bez próby - tylko w mojej pracowni (ul. Rataje w Poznaniu), koszt 220 pln, czas trwania 120 minut, obowiązkowy zadatek wysokości 50 pln przy rezerwacji terminu
 • Makijaż okolicznościowy/dodatkowych gości 150 pln - czas wykonania 60-75 minut
 • Dojazd na terenie Poznania - możliwy od minimum 3 osób (w jednej lokalizacji), koszt dojazdu to 50 pln (przy 3 osobach do wyboru godziny 8:00-12:00, 9:00-13:00, 10:00-14:00 lub 11:00-15:00, przy 4 osobach dostosowuję się do godzin wybranych przez pannę młodą ale proszę o zmieszczenie się w przedziale 5-6 godzin)
 • Dojazd poza Poznań - do 70 km - tylko do pełnej obsługi ślubu (maksymalnie 5 osób + korekta do 3 mężczyzn, czas minimum 6 godzin, polecam 6,5-7 na przygotowania), koszt całej obsługi z dojazdem 1000 pln
 • Dojazd powyżej 70 km (do 150 km) - warunki jak wyżej, koszt 1200/1300 pln
 • Dojazd w dalsze rejony Polski (do 300 km) - warunki jak wyżej, koszt 2000 pln (można również zarezerwować pakiet za 2600 pln z makijażami w dniu ślubu i na poprawiny), 300-500km zasady jak wyżej, koszt 2500 pln

Jeśli na zleceniach w Poznaniu lub do 150 km od Poznania do malowania jest więcej niż 6 osób mam możliwość zorganizowania asystentki lub podrzucenia klientce namiarów na inne dobre poznańskie wizażystki.

 • Makijaż próbny ślubny - 170 pln. Próba trwa ok. 2,5 - 3 godziny. Próby wykonuję bez dojazdu, w mojej pracowni. Na próbę przychodzimy pojedynczo. Na makijaż próbny umawiamy się najpóźniej na 4 tygodnie przed dniem ślubu. Podczas makijażu próbnego po rozmowie na temat podesłanych inspiracji decydujemy się na jeden makijaż, w którym można wprowadzać zmiany (intensywniejsze cienie, zmiana matu na połysk, dodanie eyelinera, zmiana koloru pomadki, mocniejsze konturowanie itp.). W celu wykonania większej liczby makijaży proszę o decydowanie się na pakiet prób. 
 •  Pakiet prób - dwa makijaże próbne, w dwóch różnych terminach - 300 pln, płatne z góry przy pierwszej próbie (można pakiet zużyć samemu, można podzielić na dwie osoby z jednej daty - np. pannę młodą i mamę albo pannę młodą i świadkową)


Pozostałe informacje dotyczące zapisów: 
 • Przy rezerwowaniu makijażu z dojazdem na terenie Poznania obowiązuje wpłata zadatku wysokości 50pln od osoby na konto, na wpłatę czekam 3 dni robocze od dnia próby, po tym czasie zwalniam termin. 
 • Przy rezerwowaniu pełnej obsługi ślubu z dojazdem poza Poznań obowiązuje wpłata zadatku wysokości 50% całkowitej ceny usługi w momencie zapisów,  na wpłatę czekam 3 dni robocze, po tym czasie zwalniam termin. 
 • W ciągu tygodnia po makijażu próbnym podpisujemy umowę. Wzór umowy dostępny wcześniej na życzenie klientki. 
 • Na makijaże proszę przyjeżdżać punktualnie, mam dla Pań wyznaczone ramy na wykonywany makijaż i każde spóźnienie skraca wykonywanie makijażu (W przypadku dużego spóźnienia makijaż nie będzie wykonany szybciej - tylko nie będzie wykonany w całości).
 • Panny młode dostają ode mnie w dniu ślubu mini kosmetyczkę z odsypką pudru sypkiego, słoiczek z odciętą porcją pomadki, aplikatory do pomadki, gąbkę do pudru, bibułki matujące. 

O tyle polecam zrobienie makijażu próbnego (czy to u mnie czy w przypadku zdecydowania się na usługi kogoś innego), że w trakcie próby jest czas na kombinowanie i delikatne zmiany w makijażu, tego czasu nie ma już w dniu ślubu. Gdy próbę wykonamy rano to po noszeniu makijażu cały dzień można ocenić jego trwałość i to czy czujemy się w nim swobodnie i ładnie. Ja po makijażu próbnym dodatkowo robię parę zdjęć (staram się myśleć, że są one dobrej jakości - czasem można je obejrzeć na fanpejdżu jeśli mam na to zgodę klientki), które można wysłać rodzicom/koleżankom jeśli chce się poznać opinię kogoś, kto nie mieszka w okolicy. Większość pań, które przychodzą do mnie na makijaż próbny jest od razu we fryzurze próbnej i w bluzce w kolorze sukni ślubnej - mają okazję sobie ocenić czy wszystko gra stylistycznie i czy jednak nie chcą zmienić koncepcji makijażu/fryzury/kolorów przewodnich. Ostateczną decyzję zawsze zostawiam pannie młodej, ale moim zdaniem warto poświęcić tych parę godzin na próbę i nie stresować się w dniu ślubu że coś może nam nie zagrać. Jeśli klientka decyduje się na makijaż ślubny bez próby wtedy zakładam, że makijaż potrwa dłużej, tym samym będzie droższy, nie będzie też możliwości wprowadzania dużych zmian.
Makijaż próbny wykonuję u siebie w pracowni w Poznaniu.
Przed makijażem próbnym proszę o podesłanie inspiracji makijażowych (ułatwią mi one wyczucie gustu panny młodej) oraz jeśli to możliwe - zdjęć sukni, kolorów przewodnich, dodatków, kwiatów.


POZOSTAŁE CENY: 

 • Makijaże do sesji zdjęciowych niekomercyjnych - 150 pln za makijaż wykonywany u mnie w pracowni. 
 • Makijaże do sesji zdjęciowych komercyjnych - od 350 pln za pół dnia roboczego współpracy (4h w studiu)
 • Makijaż studniówkowy - 150 pln, czas 90 minut, wykonywany u mnie w pracowni (w przypadku dojazdu zasady takie jak przy makijażach ślubnych)
 • Makijaże do sesji charytatywnych - proszę o kontakt, z chęcią wezmę udział w akcjach charytatywnych. 
 • Makijaże do sesji tfp/barterowych - tfp tylko w przypadku interesujących mnie projektów (dobry fotograf, modelka/model, ciekawy pomysł, najchętniej beauty), barter tylko w przypadku początkujących biznesów/projektantów lub znajomych i podobnie jak wyżej - jeśli produkt mnie zainteresuje :). 
 • Makijaże do sesji testowych dla modelek agencyjnych - przy stałej współpracy z fotografem cena do negocjacji, cena regularna - 150 pln

Stałe klientki mają możliwość zapisywania się w 2018 roku na makijaże w cenach z roku 2017.

Kępki rzęs kleję wszystkim klientkom, chyba że ktoś bardzo nie chce/nie lubi efektu z kępkami, wtedy możemy z tego zrezygnować. Każdy makijaż jest utrwalany.

Konkretna lista marek, z których najczęściej korzystam podczas pracy (lista jest aktualna na dzień 26.10.2017, skład kufra staram się wymieniać dość dynamicznie):

Pielęgnacja przed makijażem: kremy Embryolisse, Elizabeth Arden, Iwostin, Bioderma, płyny micelarne i dwufazowe Mixa, tonik Mixa, Pharmaceris, bazy MUFE, MAP, Smashbox, Laura Mercier, podkłady MAP, Face Atelier, Shiseido, YSL, EL i czasem Kryolan HD, sporadycznie MAC i MUFE, pudry La Prairie, Laura Mercier, Kett, Kryolan (HD, antishine), Estee Lauder i Ben Nye, róże w kremie Senna, MAC, MAP, kosmetyki do konturowania Senna, Ben Nye, Mac, MAP, UD, Marc Jacobs, rozświetlacze Benefit, Becca, Illamasqua, The Balm, Mac, Kryolan Glamour Glow, Kevyn Aucoin, Burberry, baza do cieni UD, NARS, cienie MAP, Viseart, MUFE, Huda Beauty, Inglot, UD, Makeup Geek, MAC, Anastasia Beverly Hills, Lorac, pomadki w paletach Kryolan, MUFE, MAC i Inglot (luzem różne, np. MUFE, Too Faced, MAC, Sephora, Max Factor), błyszczyki  Kryolan, MUFE, Bourjois, kamuflaże Kryolan, MAP, MUFE, Artdeco, korektory Tarte, MAP, MUFE, MAC, Loreal i Revlon. Maskary wodoodporne Maybelline, MUFE,  Maxfactor, niewodoodporne Maybelline. Kredki do oczu Kryolan, Bourjois, Inglot, eyelinery żelowe Inglot, kredki do ust różne.
Fixer Kryolan i matujący Face Atelier.

Sporo moich zakupów do kufra wrzucam na instagram, zapraszam więc do podglądania: https://www.instagram.com/delfinakardas/


W przypadku chęci zapisania się na makijaż ślubny/rezerwacji terminu na pełną obsługę ślubu poproszę o podesłanie następujących informacji:
imię i nazwisko, 
telefon kontaktowy
data, godzina i miejsce ślubu, 
miejsce przygotowań, 
liczba osób

Po podesłaniu powyższych danych proszę czekać na informację ode mnie o tym czy termin jest wolny czy już zajęty.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać, mam nadzieję że udało mi się rozpisać wszystko powyżej, ale jeśli nie to chętnie uzupełnię ten wpis :).0 komentarze:

Prześlij komentarz