czwartek, 10 maja 2012

Swatche cieni artystycznych Make-up Atelier Paris

Kilka osób prosiło mnie o wrzucenie swatchy cieni artystycznych Make-up Atelier Paris. Na razie mam tych cieni tylko sześć, siódmy zamówiony - i planuję sobie je domawiać bardzo ale to bardzo powoli - na stronie głównego dystrybutora na Polskę jest dużo braków, a ja nie chcę wybierać kolejnych kolorów na siłę. Na razie szaleję z kolorami z małych palet (kolejna dostawa 8 wkładów w ciągu najbliższych dwóch tygodni!:)). 

Cienie artystyczne na ogól są intensywniejsze od małych wkładów. Fiolety/bordo bardzo brudzą pędzelki, białe włosie mam zaróżowione w pędzlach właściwie już na stałe. Mają cudne, mocne i trwałe kolory. Trochę trudniej się cieniują od małych wkładów. Można ich używać jako cieni do powiek, jako róży i do modelowania owalu twarzy. 


Swatche są podpisane, cienie ze zdjęcia wyżej swatchowałam od dołu od lewej strony, a potem u góry zakręciłam. 

I pod samym oknem w słońcu :) 


Cień Ombre Douce jest rewelacyjny do konturowania twarzy, ale nadaje się też (w połączeniu np. z ciemnym brązem) do dziennego makijażu oka. Rose Tendre zdarzało mi się używać jako róż do policzków, ale na powiece (złamany zimnym brązem) też wygląda ciekawie. Pozostałe kolory stosuję głównie jako cienie do powiek, ale w głowie mam już kolejne brązy i brudne róże z wieloma możliwościami używania :). 

3 komentarze:

Magda60005 pisze...

Piękne kolorki:)

Anonimowy pisze...

Świetne odcienie :)

Zapraszam :)
http://x3paulina.blogspot.com/

Gosia (makijazystkanet) pisze...

Rouge Violet przyprawia mnie o szybsze bicie serca!

Prześlij komentarz