piątek, 16 listopada 2012

Makijaż ślubny i plenerowy Justyny

Dobry wieczór!
U mnie (co zresztą widać) trwa dłuższa przerwa w blogowaniu - niestety jeszcze przynajmniej kilka tygodni będę zajęta remontem i przeprowadzką i blog musi poczekać. 

Ale w ramach jednego wieczoru przerwy od prac okołoremontowych pokażę Wam zdjęcia dwóch makijaży. Zdjęcia dostałam (dziękuję!) od Justyny - panny młodej, która ślub brała we wrześniu tego roku. Malowałam ją i do ślubu i jakiś czas później do sesji plenerowej. W dniu ślubu Justyna zdecydowała się na makijaż w odcieniach brązu, w dniu sesji plenerowej zaszalałyśmy z fioletami. 

Zdjęcia są od dwóch autorów: Anny 'Anks' Nowak  i Macieja Pawlika.  U Anny można znaleźć więcej zdjęć z samej uroczystości (warto zerknąć, jeśli nie dla makijażu to dla samych miejsc, w których odbywał się ślub i wesele http://blog.anksfoto.pl/2012/11/justyna-tomasz-1-wrzesnia-2012/#more-452

Przygotowania do ślubu i wesele odbyły się w przepięknym miejscu, w pałacu Dakowski Dwór w Dakowach Mokrych, sam ślub w klasztorze Franciszkanów w Woźnikach. 


11 komentarze:

to7bmakeup pisze...

świetne makijaże :)

Pastelowo pisze...

jaka śliczna dziewczyna!

karminowe.usta pisze...

Ten fioletowy makijaż jest genialny:) Jeśli w przyszłości będę brała ślub, to zdecyduję się na coś podobnego:)

kupujepolskieprodukty pisze...

Pastelowo: dziękuję, ale gdyby nie Delfina, która jest najlepszą makijażystką pod słońcem, to tak bym nie wyglądała! :) Justyna

Delfina Kardaś-Kotlicka pisze...

Dziękuję!

Delfina Kardaś-Kotlicka pisze...

No nie da się ukryć, że urodę to Justyna posiada :D

Delfina Kardaś-Kotlicka pisze...

No właśnie zależy co kto lubi, Justyna do ślubu wybrała makijaż taki, który był dla niej tłem. Do sesji plenerowej natomiast taki przyciągający wzrok. Uważam, że dla niej to była świetna decyzja. Natomiast inna panna młoda może mieć zupełnie inną urodę, potrzeby, charakter - i wtedy podejmowane są zupełnie inne decyzje :). Cieszę się, że podoba Ci się ten makijaż z pleneru, prywatnie jestem zakochana w takich fioletach.

Delfina Kardaś-Kotlicka pisze...

Powinnaś prowadzić jakąś terapię dla ludzi z kompleksami, od rana się dzięki Tobie uśmiecham :D

kupujepolskieprodukty pisze...

:) Każdy ma to, na co sobie zasłużył - a jeśli ktoś jest najlepszą makijażystką pod słońcem, to nie powinien mieć kompleksów! :)

denticoo pisze...

Śliczne kolorki :) Cera ideealna.

kobietka pisze...

Pięknie:-)

Prześlij komentarz